To bylo v roce 2012, pár měsíců po tom, co se narodil náš syn a já jsem měla potřebu to všechno zdokumentovat. Nejen porod, těhotenství, první dny, ale od teď prostě všechno.

Bylo mi jasné, že s dítětem čas letí ještě rychleji, než dříve. Chtěla jsem vytvořit hmatatelnou vzpomínku nejen pro něj, ale také pro sebe. Všechny ty každodenní maličkosti se tak rychle zapomínají.

Začala jsem koupí alba a kapes, plus kartiček z Baby edice od Becky Higgins. Nechtělo se mi čekat na balíček z USA a také platit drahé poštovné, tak jsem se rozhodla pro elektronickou verzi. Líbilo se mi také, že si budu moci kartičky upravovat a poté tisknout sama, tak jak potřebuji.

DSCF9081a-001

 

Nakonec jsem z téhle kolekce mnoho kartiček nepoužila, ukázalo se, že mám raději jednodušší design a spíš černobílou barevnou kombinaci. A tak jsem přikoupila ještě Midnight edice a s tou jsem naprosto spokojená a používám dodnes.

Na první fotce je Matteo druhý den po porodu, nápisy jsem přidala v (online) editoru PicMonkey. Byly to mé první pokusy, ale dnes můžu říct, že PicMonkey je jedním z mých nejoblíbenějších editorů, ale o tom bude asi další článek.

Prostřední řada. První dvě kartičky jsou z Baby edice, poslední je z Midnight edice. V poslední řadě je kartička vytvořená ze základního papíru z Baby edice, v PicMonkey jsem na ni přidala datum a pak nalepila fotku.

DSCF9086b

 
Použité produkty:
Kapsy – design A od We Are Memory Keepers
Kartičky – Baby edice & Midnight edice od Becky Higgins
Foto editor – PicMonkey, Picasa

Krásný den

podpis-002

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *