Vítejte na BLOG HOPU PAPERO AMO. Čeká vás spousta zajímavého čtení, krásných projektů a zajímavých výher.

 

PŘED A PO

Moje první stránka vznikla několik měsíců po narození syna. Měla jsem potřebu tu obrovskou spoustu nových zážitků a fotek nějak zpracovat. Původně jsem chtěla dělat fotoknihu, ale pak objevila Project Life a bylo rozhodnuto. Můj styl se od té doby moc nezměnil. Pořád převažují fotky, když ozdoba, tak zlatá, sem tam washi páska nebo enamelka a hotovo. Trochu jsem změnila přístup k tomu co a jak fotím. Snažím se zachytit každodenní život, tak jak se odehrává, ne jen výjmečné momenty. A kromě syna, chci fotit také jak to vypadá u nás doma a třeba po cestě do školky. Už teď se těsím jak si to budu za 50let prohlížet a vzpomínat.

První stánka z konce roku 2012DSCF0688

 

Jedna z posledních stránek ze začátku roku 2016

IMG_5435

 

MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PA PRODUKT

Jednou z prvních kolekcí PL kartiček, které jsem si koupila, byla MIDNIGHT kolekce or Becky Higgins a používám ji dodnes. Univerzální černobílá kolekce s akcenty žluté, navržená úžasnou Liz Tamanaha. Takže, kdybych začínala znova, určitě bych si pořídila jeden ze STARTER KITU, kde kromě těchto kartiček, najdete i všechno ostatní nezbytné pro Project Life album.

Výstřižek

SOUTĚŽ

Do komentáře u tohoto příspěvku odpověz na otázku: Jaké bylo úplně první kitové razítko PA? Ze všech správných odpovědí v pondělí vylosujeme výherce POUKAZU NA NÁKUP 300 Kč na www.paperoamo.cz (celkem 3 000 Kč na všech zastávkách!)

DALŠÍ ZASTÁVKOU NA CESTĚ JE ÚŽASNÝ BLOG SILVIE, URČITĚ SE VÁM BUDE LÍBIT

Leave a Reply

Your email address will not be published.