1. FOŤÁK

Pro mě nejdůležitější. Moje stránky jsou převážně zaplněné fotkama a i přesto, mi nejvíce času zabere rozhodování, které fotky použiju a které ne. Mám jich zkrátka moc. Focení mě baví a s tímhle foťákem snad ještě víc. Mám ho už asi 3 roky, a nedám na něj dopustit. Je dost malý na to, abych ho brala všude s sebou a přitom obrazová kvalita je výborná. Spousta věcí se dá nastavit manuálně a to mi vyhovuje. Jen pokud rádi používáte zoom nebo fotíte hodně makro, není tenhle krasavec pro vás.

 PL_obrazky na web2

Fujifilm X100

2. POČÍTAČ

Mám cestovní ultrabook ASUS s uhlopříčkou 13“, což není pro editaci a design moc vhodná velikost, ale zase hodně cestuju a váha a velikost je pro mě důležitá. Časem asi budu uvažovat o větší uhlopříčce.

3. TISKÁRNA

Používám ji asi 2 roky, jsem spokojená se vším, kromě černobílých fotek. Vyzkoušela jsem různé značky fotopapírů a na všech začne po nějakém čase černý inkoust reagovat a fotka chytne načervenalý nádech. No, není to fototiskárna, tak se asi není čemu divit. Ale už mám vyhlédnutou jinou, tak sem dám brzo recenzi.

Papíry kupuju HP ADVANCED nebo EPSON PREMIUM, vždy lesklé

PL_obrazky na web3

HP Photosmart 5525

4. ŘEZAČKA

Vcelku jedno jaká, ale hlavně nějaká. Nechcete všechny ty fotky a kartičky stříhat nůžkama.

2386c_l

5.ALBUM A KAPSY

Používám formát 12×12“ První a druhé album mám se vzorkem – black chevron a grey chevron od Becky Higgins, nově na mě doma čeká tohle látkové album, také od Becky Higgins

PL_obrazky na web1

 Album Becky Higgins, Gray Cloth, 12×12″

6.MINIMÁLNÍ OZDOBY

Popravdě na zdobení mě moc neužije. Pokud už něco přidávám, jsou to buď washi pásky, nebo jednoduché samolepky (hvězdičky, srdíčka)

PL_obrazky na web

 Washi pásky. Ten první set jsem koupila na Bella Rose, na ten druhý se chystám

 

 

Budu ráda, když napíšete do komentářů bez čeho se neobejdete vy?

Krásný den

podpis-002

Leave a Reply

Your email address will not be published.