CO JE TO PROJECT LIFE? / WHAT IS PROJECT LIFE?

Zdroj: youtube zde

Project Life® je moderní scrabookový systém, který představila Becky Higgins v roce 2009. Je to jednoduchý a stylový systém, jak dostat vaše fotky z mobilů a foťáků do alb. Nezabere vám to všechen volný čas a nemusíte utrácet za všechny ty serepetičky, co jsou potřeba na klasický scrapbook.

Nikdy nezapomenu na ten den, kdy jsem na internetu objevila tenhle systém.  Hledala jsem tenkrát nějakou inspiraci na první album právě narozeného syna. A tohle bylo přesně to, co jsem si představovala. Jednoduché, rychlé, minimalistické a praktické. A navíc se vyřádím při tvorbě vlastních kartiček a úpravě fotek. TO JE ONO!


 

Project Life® is a modern scrapbooking system introduced by Becky Higgins in 2009. It’s a simple and stylish way to get all your pictures from phone and cameras into an album. It’s not too time consuming and you do not need to spend money on all the accessories needed for classical scrapbooking.

I will never forget the day, I bumped into Project Life pictures on internet. I was searching for some inspiration for my son’s baby album and this was exactly I was looking for. Simple, fast, minimalistic and practical. And I can use my creativity to design my own journaling cards and photo edition. THAT WAS IT FOR ME!

 

CO K TOMU POTŘEBUJI?

ALBUM / ALBUM

Já používám velké, čtvercové 12" x 12", kroužkové, do něhož se zacvakávají plastové kapsy na fotky a kartičky. Koupit se dá v každém scrapbookovém obchodě na internetu, i v některých papírnictvích.


I use classic square 12" x 12", ring bond. You can buy it in every scrapbook shop and some stationery shops will have it as well.

 

KARTIČKY / JOURNALING CARDS

Pro mě ta nejzajímavější část. Kartičky na které budete zaznamenávat události všedních i výjmečných dní. Můžete si je koupit už hotové a dopisovat ručně, nebo si je koupíte v digitální podobě a vytisknete doma a třeba i upravíte podle svého. A nebo si vyrobíte svoje úplně od začátku.


The most interesting part for me. Journaling cards are for noting down all you ordinary and extraordinary moments. You can buy them and add journaling by hand. Or you buy just digital file, add journaling in your computer and print it out. Or you design your own cards.

PLASTOVÉ KAPSY / PLASTIC POCKETS

Můžete si vybrat mezi nekonečně mnoha uspořádáními a designy. Já mám nejraději ty základní, označené Design A. Líbí se mi ty od Becky Higgins, jsou tenké a lesklejší než od jiných výrobců.


You can choose from many designs and brands. I use mostly DESIGN A from Becky Higgins.

 

FOTKY / PHOTOS

Konečně máte důvod si vytisknout všechny ty fotky ve vašem počítači a mobilu. Buď si je necháte vyvolat ve fotolabu, nebo můžete tisknout doma. Já nejraději kombinuji obojí.


Finally you have a reason to print out all the pictures in your computer and phone. You can have them printed in lab or print them at home. I like to combine both.

 

 

KAM DÁL?

Pokud vás to nadchlo, stejně tak jako mě, chtěli by jste hned začít, ale ještě pořád vlastně nevíte jak a máte otázky

  • S čím začít jako první?
  • Jak najít vlastní styl?
  • Jaké fotky použít?
  • Které události zdokumentovat?

Tak právě pro vás je tenhle ebook JAK ZAČÍT DOKUMENTOVAT VÁŠ ŽIVOT, který si můžete stáhnout zdarma a hned po přečtení začít tvořit a zaznamenávat všechny ty velké i malé okamžiky.


 

If you feel like you want to start, but still have some questions

  • What should I do first?
  • How to find my own style?
  • What kind of pictures should I use?
  • What kind of events to document?

So, for you exactly, is this free ebook START DOCUMENTING YOUR LIFE, which you can download and start creating now. 

 

 

Heart