Vítejte,

jmenuji se Lucie, jsem máma úžasného chlapečka, fotografka pomíjivých okamžiků, dokumentaristka našich životů, kuchařka nevšedních jídel, cestovatelka po Asii, a asi milión dalších věcí

Připomíná Vám to něco? Máte také nekonečně mnoho tváří, životních rolí a koníčků?

Některé z nich vznikly už v dětství, kdy jsem nadšeně fotila všechno co se dělo kolem a pak, v setmělé koupelně, nakukovala tátovi přes rameno, jak se v nádobě s vývojkou, ten svět venku přenáší na papír. Fascinovalo mě to tehdy a fascinuje mě to pořád.

Pak se k tomu přidalo cestování a tím se počet cvaknutí fotoaparátu mnohonásobně zvýšil. Mým osudem se stala Asie, kde od roku 2009, s přestávkami, žiju. Nejdříve to byla Čína, potom Bangladéš a Indie a teď si užíváme zase krásné Moravy.

Náš syn se k nám rozhodl přijít, když jsme zrovna žili v Bangladéši. O jeho narození a mé cestě k sobě samé, si můžete přečíst na mém webu Svobodný porod.

Touha zachytit každý okamžik našeho společného života ve třech, mě dovedla k projektu s názvem Project Life®. Pamatuju si přesně den, kdy jsem na fotky alb narazila na internetu. Byla jsem nadšená! Spolu s tím, jak jsem objevovala různé možnosti tohoto dokumentačního projektu, rostla ve mně touha, navrhovat si vlastní kartičky a všechno co k tomu patří.

Budu ráda když mi dáte vědět, jak se vám tu líbí.

 

S láskou

podpis-002

 


 

Welcome,

My name is Lucie, I am mother of a wonderful baby boy, photographer of fleeting moments, documentarist of our life, world traveler and about a million of other things.

Does it sound familiar to you? Do you, as well, have countless life roles and hobbies?

Some of them have their origin in my childhood, when I enthusiastically photographed everything around me and then, watched my dad to develop those pictures. I was fascinated by the process of transforming the world outside on to the paper. And it still fascinates me now. 

Then traveling came along and that has dramatically increased the number of clicks of my camera. Asia became my destiny where I’ve been living since 2009 with some breaks. First it was China, then Bangladesh, India and now back in beautiful Czech.

My desire to capture every moment of our life led me to system called Project Life®. I remember well the moment I found pictures of PL albums on the internet. I was thrilled! As I was discovering the many possibilities and forms of this project, I was more and more attracted by the idea of designing my own cards and elements. 

 

I will be happy to hear from you,

 

love

podpis-002

 

Heart