ČERVEN JE TADY! / WELCOME JUNE!

Nějak rychle to letí, tak honem honem naladit na červen, než zase skončí. Tentokrát jsem mood board pojala trochu jinak a výsledek se mi líbí, asi u toho zůstanu. Netvořila jsem koláž tak jako u květnové inspirace, ale v PicMonkey jsem si otevřela prázdnou stránku a vedle sebe skládala obrázky, nekteré nechala překrývat a hrála si s průsvitností a pak přidala nějaký text. Působí to na mě tak lehce, no prostě letně.


June is already here, so let’s catch a bit of it, before it’s gone. This time, I made the mood board a bit differently and I like the result. Instead of simple collage (as I used for May mood board) I used PicMonkey and designed my own layout by piling pictures on top of each other and playing with transparency. I like the translucent  and airy feeling of it.

Untitled

Zdroj obrázků / Pictures source   1 / 2 / 3 / 4 / 5 /

Krásné letní dny

Wonderul summer days

podpis-002

Heart

Lucie Šindelková

Miluju Project Life! Nejvíce snad pro jeho variabilitu. Může být minimalistický jen s fotkami, nebo plný ozdob a blbůstek. Je to na každé z nás. Je to obraz našeho života. Ty pomíjivé každodenní okamžiky můžeme uchovat a připomínat si je i po letech.

Comments

    Add comment

    * Do not forget mandatory fields.