BLOG HOP_Papero amo

Vítejte na BLOG HOPU PAPERO AMO. Čeká vás spousta zajímavého čtení, krásných projektů a zajímavých výher.

 

PŘED A PO

Moje první stránka vznikla několik měsíců po narození syna. Měla jsem potřebu tu obrovskou spoustu nových zážitků a fotek nějak zpracovat. Původně jsem chtěla dělat fotoknihu, ale pak objevila Project Life a bylo rozhodnuto. Můj styl se od té doby moc nezměnil. Pořád převažují fotky, když ozdoba, tak zlatá, sem tam washi páska nebo enamelka a hotovo. Trochu jsem změnila přístup k tomu co a jak fotím. Snažím se zachytit každodenní život, tak jak se odehrává, ne jen výjmečné momenty. A kromě syna, chci fotit také jak to vypadá u nás doma a třeba po cestě do školky. Už teď se těsím jak si to budu za 50let prohlížet a vzpomínat.

První stánka z konce roku 2012DSCF0688

 

Jedna z posledních stránek ze začátku roku 2016

IMG_5435

 

MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ PA PRODUKT

Jednou z prvních kolekcí PL kartiček, které jsem si koupila, byla MIDNIGHT kolekce or Becky Higgins a používám ji dodnes. Univerzální černobílá kolekce s akcenty žluté, navržená úžasnou Liz Tamanaha. Takže, kdybych začínala znova, určitě bych si pořídila jeden ze STARTER KITU, kde kromě těchto kartiček, najdete i všechno ostatní nezbytné pro Project Life album.

Výstřižek

SOUTĚŽ

Do komentáře u tohoto příspěvku odpověz na otázku: Jaké bylo úplně první kitové razítko PA? Ze všech správných odpovědí v pondělí vylosujeme výherce POUKAZU NA NÁKUP 300 Kč na www.paperoamo.cz (celkem 3 000 Kč na všech zastávkách!)

DALŠÍ ZASTÁVKOU NA CESTĚ JE ÚŽASNÝ BLOG SILVIE, URČITĚ SE VÁM BUDE LÍBIT

Lucie Šindelková

Miluju Project Life! Nejvíce snad pro jeho variabilitu. Může být minimalistický jen s fotkami, nebo plný ozdob a blbůstek. Je to na každé z nás. Je to obraz našeho života. Ty pomíjivé každodenní okamžiky můžeme uchovat a připomínat si je i po letech.

Comments

    Add comment

    * Do not forget mandatory fields.